Teraz jest 2021-02-28, 01:12

Strefa czasowa: UTC + 1


Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne”. „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 2.2.09.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46/1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.