Teraz jest 2020-10-21, 19:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-18, 10:01 

To zależy na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma. Jak dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze zaufanego księgowego itd. to raczej zleciłbym outsourcing. Wtedy masz pewność, że wszystko będzie ok. Ostatnio szukałem takiej firmy do swojego systemu kadrowo-płacowego i znalazłem http://www.ucmsgroup.pl/pl/uslugi/syste ... o-placowy/ . Ta grupa nie tylko takie posiada usługi w swoim zakresie. Również pełna księgowość itd. Być może oni pomogą Ci w prowadzeniu firmy. Jeżeli znacie jeszcze jakieś firmy zajmujące się systemem kadrowo-płacowym to proszę o linka bo swojej jeszcze nie wybrałem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-02-21, 10:58 

Najlepiej zatrudnić księgowego lub zlecić prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej. Przepisy zmieniają się bardzo często, są różne interpretacje przepisów w zależności od urzędu skarbowego. Polecam skupić się na swojej działalności a inne rzeczy oddelegować.

PostNapisane: 2015-07-08, 12:29 

Dla małej firmy biuro rachunkowe to bardzo dobra opcja, bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wiadomo najwięcej oszczędzi się, gdy będzie się samemu to robić, ale jak się nie ma w tym doświadczenia to lepiej komuś zlecić. Ja próbowałam sama ogarniać u siebie księgowość, a potem stwierdziłam, że spróbuję z biurem http://rachmistrzowie.pl/pl i to był dobry wybór. Nie muszę się martwić o papiery i mam pewność, że wszystko jest dobrze zrobione.

PostNapisane: 2015-07-09, 15:57 

Ja korzystam z kancelarii podatkowej http://www.wiol.com.pl/ sam wolę zająć się biznesem;) nie mam głowy do tych wszystkich papierów, terminów, a tak oni załatwią wszystko na czas i porządnie;)

PostNapisane: 2016-02-03, 08:58 

My korzystamy z biura rachunkowego już od kilku lat. Dokumenty zawozimy do nich co miesiąc, ale na co dzień wspomagamy się specjalnym programem dla transportu: http://www.etransit.eu Jest o tyle fajny, że dopasowany konkretnie do naszej branży. Oprócz modułu do wystawiania faktur ma także możliwość zarządzania flotą samochodów co może się okazać bardzo przydatne;)

PostNapisane: 2017-01-29, 21:45 

Ja nie mam skąplikowanej księgowości, więc zajmuję się nią sama. Wspomagam się programem do fakturowania https://afaktury.pl/ . Jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. I co najważniejsze, dostosowany do nowych wymagań/

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-08-06, 09:58 

Ja zdecydowanie polecam samodzielną księgowość. Korzystam z programu wfirma.pl, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze i nie mam żadnych problemu z księgowaniem dokumentów, wyliczaniem podatków i składek zus. Dodatkowo można skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

PostNapisane: 2020-07-13, 10:56 

Wynajem biura serwisowanego Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy wyposażone już w meble i podstawowy sprzęt biurowy pokoje, w których znajduje się klimatyzacja i Internet. Nasze biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są projektowane pod indywidualne zapotrzebowania klientów. Pod ich gust dobieramy cały wystrój. Dodatkowo zapewniamy prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, której doskonale działą komunikacja i jest blisko do sklepów, urzędów, restauracji. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zapewnia przestrzeń biurową, na której dostępne są sale konferencyjne zawsze profesjonalnie przygotowane do spotkań, pokój relaksacyjny, kuchnia i recepcja. Kompetentny zespół recepcji dba o pocztę przychodzącą i wychodzącą, maile , pisma urzedowe, które są obierane i przekierowywane pod wskazany adres. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl Odbieramy telefony, umawiamy spotkania biznesowe. anonsujemy gości, dbamy o dokumentację firmową. Dodatkowo pomagamy przy rejestracji firmy w KRS, ZUS,US. Warszawa Biuro serwisowane www.optioffice.pl ma niskie ceny i elastyczne umowy. Zapraszamy. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl

PostNapisane: 2020-08-05, 10:57 

Ja od początku założenia firmy współpracuję z biurem rachunkowym, ponieważ wtedy mam pewność, że w papierach jest porządek. Nie zdecydowałabym się na inną opcje, a księgowi z biura rachunkowego Gama w Warszawie są cudowni i zawsze rozwiążą każdy problem!

PostNapisane: 2020-08-05, 11:07 

Też przez chwilę zajmowałam się tym sama, ale jak zaczęło mnie to przerastać zaczęłam współpracę z biurem rachunkowym Gama w Warszawie i na szczęście wszystko uporządkowali. Jestem pod dużym wrażeniem ich rzetelności i profesjonalizmu.

PostNapisane: 2020-08-10, 09:09 

Biuro rachunkowe nie jest wcale wielkim wydatkiem przy posiadaniu małej firmy i kilku dokumentach miesięcznie, a warto odciążać się od początku, bo kwestie finansowe i podatkowe zawsze są ogromnym źródłem stresu... Poza tym już samo prowadzenie firmy to już wiele zadań, po co obarczać się jeszcze księgowością. Warto wiedzieć jak działa biuro rachunkowe, opisano np. tu https://www.amcomputers.com.pl/jak-dziala-biuro-rachunkowe-sprawdz-co-jest-niezbedne-do-prowadzenia-takiej-dzialalnosci/ i wszystko łatwiej załatwić :)

google adsense
Szczegóły postu
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1