Teraz jest 2021-03-06, 20:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-18, 00:46 

Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować ubrania sportowe, które sam zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałbym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulkach z wielu dziedzin (np. zdrowie, motywacja itp.), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc ;-)

Ostatnio edytowano 2016-01-28, 15:28 przez kocor100, łącznie edytowano 3 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-01-19, 02:56 

Pomysł ciekawy, można się z nim zwrócić do klubów sportowych, musiałbyś wtedy udostępnić opcję wydruku własnej grafiki lub proponować, że coś zaprojektujesz;) przedział cenowy zależy, to ma być zwykła koszulka z grafiką, czy może bokserka, myślę, że jak za coś do trenowania to dałabym ok. 50 zł.

PostNapisane: 2016-06-01, 14:47 

Pomysł ciekawy. Mój znajomy tez prowadzi w sklep, ale warto zainwestować w oprogramowanie dla ecommerce, np. takie: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-dla-ecommerce/ bo to skutecznie zwiększa sprzedaż, np. zapobiega utracie koszyków poprzez system powiadomień, pozwala na szybszą komunikacje z klientem. Jednym słowem to duze ułatwienie. Rozwiązanie nie jest takie drogie, bo płaci sie tylko za ilość stanowisk, więc n początku możesz je zainstalować, np. na jednym komputerze.

PostNapisane: 2017-01-20, 06:19 

no nie, dla mnie to by było ok 50 zł ale na prezent, sobie bym tego nie kupił. Chyba że by uwzględniało darmową wysyłkę albo tańszą niż normalnie przynajmniej - co przy załatwieniu sobie do obsługi www.sendego.pl jest w sumie do zrobienia, bo to broker mający pod sobą dhl i inpost, a ten drugi zwłaszcza ma bardzo przystępną politykę cenową.

PostNapisane: 2017-01-24, 10:54 

Temat niewątpliwie ciekawy, ale wydaje mi się, że obecnie jest już dosyć sporo takich sklepów, więc trzeba by było stworzyć coś ciekawego i unikalnego, żeby się przebić. Chyba, że masz sporo środków na mrekting, to wtedy można się nieźle wypromować :)

PostNapisane: 2017-01-25, 12:01 

Ja też bym celował w 5 dych pod warunkiem naprawdę dobrej jakosci. Ale ja tu widzę inny problem - dopiero sie uczysz projektowania, na twoim miejscu bym podjął współprace z kimś kto juz się na tym zna, bo jak nie masz extra wiedzy w temacie to ci moze byc trudno na początku albo wyłożysz się na jakieś drobnostce o której zwyczajnie nie wiesz, czego oczywiście ci nie życze a życzę powodzenia!

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-02-08, 22:16 

Swietny pomysl na biznes. Mowie to z perspektywy kogos kto poniekad zna sie na tej branzy. Sama szyje i wiem, ze jest teraz bardzo duza potrzeba i duzo ludzi zamawia dobrej jakosci rzeczy. Jak nie bedziesz sprzedawal byle czego to z pewnoscia Ci sie uda. Ja sama szyje rzeczy jak najlepszej jakosci i zaczynalam na malej strarej maszynie do szycia, teraz mam juz duuuuzo lepsza profesjonalna maszyne Bernina i dodatkowo czekam na pieniazki z dotacji na hafciarke Bernina. Mysle, ze nie udaloby mi sie tak dobrze prosperowac gdyby nie to ze postawilam na wysoka jakosc.

PostNapisane: 2017-06-26, 16:48 

Sklep internetowy jest inwestycją, ale też taką informatyczną burzą danych. Warto tutaj pomyśleć o pracy w chmurze, która by ułatwiła pracę, obliczenia itp. Poczytaj o tym na; http://bluer.pl , możesz się też skontaktować z nimi i dowiedzieć więcej. Czasem takie coś się przydaje.

PostNapisane: 2017-06-26, 17:57 

Fajny pomysł na biznes ciekawie to wymyśliłeś. Pozdrawiam

PostNapisane: 2017-06-28, 14:13 

Ja myśle że pomysł super i na pewno wypalił jeśli z nim ruszył a nie dalej się zastanawia :mrgreen:
Bardzo jestem ciekaw co dalej z tym pomysłem, bo jakoś autor niezbyt zainteresowany tym co tu się dzieje na forum...

PostNapisane: 2017-07-27, 13:52 

Dla mnie bardziej kwestie techniczne są ważne niż takie pierdołki o jakich piszesz. Koszt koszulki min 40 zł to taki shit, maksymalnie 100zł ale jak coś wpadnie w oko to i więcej przecież, oby naprawdę robiło robotę. Na dwóch zarobisz na miesiąc prowadzenia takiego netowego sklepu.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-07-31, 11:46 

hah jak sobie wybierze jakieś szaleństwo cenowe to i przy pięciu nie wyrobi na opłaty za miesiąc. ale są i darmowe przecież, szukać trzeba takich bez ograniczonej fukcjonalności w tańszych (darmowych) wersjach

PostNapisane: 2017-08-01, 12:49 

Coś w stylu Cupsell?

PostNapisane: 2017-08-03, 13:52 

no właśnie w tym sęk , że trzeba łapać okazje cenowe. ale nie jest to proste bo wszędzie coś piszą małym druczkiem o wymaganiach nie do spełnienia.

PostNapisane: 2017-08-07, 09:34 

Nie zgodzę się. Sama mam bardzo dobre oprogramowanie, bez małych druczków i naciągania w żadnym wypadku. Co więcej, wiele dodatków jest darmowych, szkolenia, wskazówki, dodatkowe podpowiedzi. I przede wszystkim rozwoj oprogramowania wraz z nowymi rozwiązaniami - a ceny nie wzrastają przez to. Nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1